Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Каталог Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

<<< назад | зміст | вперед >>>

Савранчук Л.А., Явкін В.Г. Рекреаційна географія

2. Стереотипи рекреаційної діяльності західного відпочинку

2.9. Тематичні парки США

На сьогодні існує значна кількість напрямів тематичних парків у світі. Це географічні, історичні, морські, космічні, гастрономічні та парки атракціонів. Гігантський і вкрай цікавий напрям туристичних поїздок у США пов'язаний з тематичними парками. Більшість парків розташовані у штатах Каліфорнії та Флориді. Кожного року їх відвідують десятки мільйонів туристів. Ці штати – найбільші у світі рекреаційні центри. В основному Флорида і Каліфорнія відомі як популярні місця літнього відпочинку та розташування унікальних тематичних парків.

Центр космічних досліджень імені Джона Ф. Кеннеді на мисі Канаверел – найбільший на материку центр міжпланетних досліджень. У 1950 р. звідси стартувала перша ракета. З того часу у космос відправлено понад 2300 супутників і кораблів. Визначною подією стало відправлення «Аполлона-11» з трьома астронавтами на борту у липні 1969 р. з метою висадки на Місяць першої людини. У центрі Кеннеді туристи звичайно відвідують гігантський ангар, у якому збирають американські космічні кораблі (будівля має висоту 160 м. і вважається найбільшою у світі серед споруд такого штибу), а також центр підготовки американських астронавтів, космічний музей і меморіал, споруджений на честь загиблих астронавтів.

«Морський світ» – величезний ультрасучасний морський зоопарк з акулами, білими китами, морськими левами та черепахами, представниками морської фауни, які беруть участь у видовищах, подивитися на які щорічно приїздять понад 3 млн. туристів. Одне з найбільш яскравих вражень, поза сумнівом, прогулянка по скляному пішохідному тунелю, прокладеному через гігантський акваріум з акулами, що дає можливість спостерігати хижаків безпосередньо близько. У «Морському світі» можна також розважитися на водних атракціонах покататися на водних лижах, або просто відпочити в одному з басейнів зі штучними хвилями.

«Світ Уолта Діснея» - справді найбільший найзнаменитіший, найпопулярніший парк розваг у світі. «Світ Діснея» ділиться на декілька тематичних парків, які будувалися в різний час і кожен із яких цікавий по-своєму. З моменту відкриття першого з них у 1971 р. тут побувало понад 300 млн. відвідувачів. Парк займає величезну територію, що в два рази більша Манхеттена, і відкритий щодня протягом усього року.

<<< назад | зміст | вперед >>>


Booking.com

© 2002-2018 Все о туризме - образовательный туристический портал
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.