Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Каталог Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

Курорт Буковель

14.10.2013

На території Івано-Франківської області розташований гірськолижний курорт Буковель. Можна стверджувати, що на теренах України немає подібного курорту за рівнем інфраструктури, кількістю трас та підйомників. Для багатьох туристів слово Буковель асоціюється з катанням на лижах. Взимку на Буковель їдуть, щоб покататися на лижах, але і влітку тут також можна добре відпочити.

Курорт Буковель

Буковель взимку. Курорт розташувався на трьох горах - Буковель, Довга і Чорна Клева. У своєму розпорядженні курорт має 51 кілометр гірськолижних трас. В основному це червоні траси - середньої складності. Але є складні - чорні траси, а також достатня кількість простих - синіх трас. Так що на цьому курорті є всі умови як для новачків, так і для професіоналів. Кожна траса обладнана сніговими гарматами, тому в лижний сезон (а він починається в листопаді і закінчується в квітні) нестачі в сніговому покриві немає. Також кілька лижних трас обладнані нічним освітленням.

На курорті працює 16 витягів, які можуть протягом години обслужити близько трьох тисяч осіб протягом години. Якщо Ви не маєте свого власного інвентарю та екіпіровки для катання на лижах, то Ви можете скористатися послугами прокатних пунктів і послугами досвідчених інструкторів. Також туристи можуть взяти напрокат снігохід або електоскутер.

Буковель взимку

Загалом на курорті досить добре розвинена інфраструктура, до послуг туристів багатоповерхові паркінги, готелі та ресторани. І навіть якщо Ви приїдете на Буковель з малими дітьми, то їм також не доведеться тут нудьгувати. Для цього контингенту туристів розроблені і діють спеціальні програми, як тренувальні, так і розважальні.

Буковель влітку. Якщо у вас склалася думка, що Буковель курорт суто зимовий, то Ви глибоко помиляєтеся. Влітку тут також можна добре відпочити і насолодитися красою Карпатських гір, надихатис надзвичайною свіжості гірського повітря та сходити не в один похід по гірських маршрутах. Хочеться дати всім туристам пораду - зламайте свій стереотип і влітку проведіть свій відпочинок не на морі, а в горах, де Ви зможете відпочити і душею, і тілом в оточенні неповторних Карпатських гір та лісів.

Буковель влітку

Влітку у Вас буде можливість здійснити цікаві екскурсії, познайомитися із середньовічними замками і храмами, піднятися на гори Буковель, Говерлу, Маковицю. Любителі гострих відчуттів можуть скористатися послугами велотреку або здійснити сплав по гірській річці Чорний Черемош. Також туристи зможуть покататися квадроциклах і чи вирушити в прогулянку на конях.

На території курорту Буковель є гірське озеро, де можна із задоволенням скупатися. А в останні роки на курорті став функціонувати бальнеологічний центр, який має у своєму арсеналі джерела цілющих мінеральних вод.

Дізнатись про численні цікавинки Карпатського регіону, місця, привабливі для літнього зеленого туризму та зимового гірськолижного відпочинку, екскурсій та походів, ви можете на туристичному порталі "Дримба". А скориставшись картою "Дримби" та відмітивши потрібні точки у своєму GPS навігаторі - Вам буде значно складніше заблукати в горах та лісах.
© 2002-2018 Все о туризме - образовательный туристический портал
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.