Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Каталог Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

Кулик М.В.
Тези Міжнародної науково-практичної конференції.
"Туристичний, готельний і ресторанний бізнес: інновації та тренди".
(м. Київ, 7 квітня 2016 р.) - К.: КНТЕУ, 2016. - 362 с. - С.169-170.

Інноваційні процеси в готельному бізнесі

інновації в готельному бізнесі Інновації пережили значні зміни в останні роки, як наслідок цілого ряду факторів, включаючи просування науки і техніки і зростаючої глобалізації ринків готельних послуг. Зростаюча різноманітність факторів, які впливають на процес інновацій в готелях привела до необхідності систематизації досвіду самих компаній, які досягли все більшого значення, і, отже, до центральної ролі, яку мають відігравати здатності інтегрувати внутрішні та зовнішні джерела технологічних можливостей і інших конкурентних сил.

У своїй інноваційної діяльності готелям слід брати до уваги специфіку і мінливий характер попиту на готельний продукт, який залежить від сезонних, природних, рекреаційних чинників, стану інфраструктури та факторів навколишнього середовища на всіх рівнях [1].

У цій ситуації сервісні інновації стають істотними для виживання. Перш за все, це означає концентрацію зусиль підприємств на зниженні витрат. Основні фактори, які впливають на можливості впровадження інноваційних процесів в сфері гостинності, такі як:

1) застосування програм лояльності, які залишаються ключовим фактором для споживача. Зокрема в окремих сегментах ринку, де диференціації важче досягти, однак, бренди повинні зосередитися на здійсненні послідовно простих, але більш переконливих обіцянок бренду, і об'єднати значення з досвідом, щоб спонукати споживачів
2) використання соціальних мереж на сьогодні стає важливою складовою інтеграції в процесі подорожі та прийнятті рішень щодо розміщення. Залучення споживачів щодо підвищення обізнаності та відчуття належності до спільноти, збільшення трафіку і пошук рейтингу, а також надає можливості краще зрозуміти потреби потенційних нових гостей.
3) мобільні технології - все більше в центрі взаємодії споживача бренду і пропонує безліч можливостей для налаштування, комунікації, просування і вірності. Зокрема використання мобільної технології смарт-телефон дозволить підвищити ступінь лояльності, шляхом забезпечення мобільних послуг, які відповідають потребам сучасного споживача у швидкому відгуку «на-ходу». Більше 50-ти відсотків споживачів готельних послуг бронюють готель на основі онлайн-рекомендації. Шістдесят п'ять відсотків споживачів готельних послуг відвідують веб-сайти в результаті онлайн рекомендації. У 2010 році серед онлайн туристів СІЛА, 72 відсотків брали участь в соціальних медіа, принаймні один раз на місяць[2].
4) розуміння потреб різних поколінь - середній ціновий сегмент на ринках гостинності, що розвиваються повинен бути запропонований за конкурентними цінами
5) інвестиції в управління талантами - розробка інноваційних програм талант і ре-дизайн операційної моделі, щоб ефективно виконувати стратегію управління людським капіталом.
6) 360-градусний вид сталості - розробка екологічно відповідального бренду як ціна, якість, бренд і зручність на основі споживчих витрат, але сталість буде лише частиною процесу прийняття рішень[3].
7) сучасні технології - розробка більш комплексних ІТ-систем і загальних служб. Посилення безпеки даних - організація повинна вжити всіх необхідних заходів обережності, щоб захистити гостей і репутацію бренду
8) R&D фокус - розробка та інвестування в дослідження і розробки для випередження потреб і бажань споживача.

Список джерел

1. Іванов В.В. Готельний менеджмент / В.В. Іванов, Г.Б. Волов. - М.: Инфра-М, 2007. - 384 с.
2. Ottenbacher M. Innovation management, Handbook of hospitality operations and IT (ed. Peter Jones). - Oxford: Elsevier Ltd., 2008. - P.340-366.
3. http://skift.com/2013/08/10/6-innovations-for-hotel-room-of-the-future/.
© 2002-2018 Все о туризме - образовательный туристический портал
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.