Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

Ольга Недавня

Релігієзнавчий туризм

Релігієзнавчий туризм Релігієзнавчий туризм – один з найцікавіших різновидів відпочинку, адже в багатьох куточках нашої України є історико-культурні пам’ятки (храми, монастирі, замки), гідні нашої уваги, і вони розташовані не тільки й навіть не стільки у великих містах, але й в невеликих містечках та поблизу сіл, серед мальовничої природи. Релігієзнавчий туризм може бути, відтак, поєднанням зеленого туризму з пізнавальним. Він є також одним з найбільш доступних в наш непростий час, варто лише організуватися всім, хто в цьому зацікавлений.

Батькам і вчителям: це малобютжетна можливість влаштувати для дітей цікаві екскурсії, змістовне дозвілля, а можливо, й гарний відпочинок на природі під час канікул. Для одноденної екскурсії достатньо заздалегідь домовитися з екскурсоводами відповідного об’єкту, для кількаденної екскурсії – також домовитися з керівництвом найближчої до об’єкту школи (учні могли б так їздити на екскурсії по обміну), а для поїздки гуртком або родиною – з’ясувати можливості прийому в оселях зеленого туризму. Для дітей та молоді – це прекрасна нагода відпочинку із захоплюючим пізнанням рідної історії, культури, духовності. Релігієзнавчий туризм підійде будь-якому колективові, на відміну від паломництва до святинь, організованих тією чи іншою церквою. Релігієзнавчий туризм може включати пам’ятки всіх релігій, а його організатори – співпрацювати з різними церквами.

Музейним працівникам, екскурсоводам, релігієзнавцям – це нагода популяризації тих чи інших історико-культурних об’єктів та знань про них.

Представникам різних Церков – це нагода ознайомити зі своїм духовним спадком, адже знання та відкритість – запорука поваги та взаєморозуміння.

Мешканцям околиці, які можуть здавати житло для туристів та годувати їх – це додатковий заробіток без капітальних вкладень (адже потрібні пропозиції починаючи з однієї-трьох впорядкованих кімнат зі зручностями і до садиб для великою компанії, домашні страви та зелене подвір’я).

Релігієзнавчі осередки України (зокрема, обласні осередки УАР), музеї та церкви можуть стати місцевими базами мережі релігієзнавчого туризму, а її організаційним центром – відповідний Інтернет-ресурс українських релігієзнавців.

Джерело: http://narxivn.wordpress.com/religieznav_turyzm/
© 2002-2019 Все о туризме - образовательный туристический портал     каталог туристических сайтов
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.