Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

«Нетипові» Карпати: 5 місць, маловідомих для туристів

20.05.2016

Ні для кого не секрет, що Карпати і Закарпаття – одне з найулюбленіших місць відпочинку українських туристів та й за кількістю історичних та природніх пам’яток з цим краєм мало хто може посперечатися. Кожного року сотні туристів приїжджають сюди, щоб помилуватися природою Карпат та пройтися найвідомішими туристичними маршрутами. В пік сезону в Ужгородському замку чи в Паланку яблуку ніде впасти!

Проте є ще в Карпатах місця, де майже не ступала нога туриста. Саме про них хоче вам розказати весела команда компанії «Час на мандри».

1. Манявський водоспад. Місце не таке вже й зовсім невідоме, але доходять сюди далеко не всі туристи, виключно через власну лінь, адже більшість шляху необхідно пройти пішки)) І дарма лінуються! Найвищий водоспад Карпат вартий того, щоб його побачити. Висота Манявського водоспаду сягає 18 метрів. Місцеві жителі кажуть, що це місце містичне, бо тут живуть мавки та нявки і якщо заночувати біля водоспаду, можна почути їх спів. Атмосфера тут і справді особлива…

Манявський водоспад

2. Музей «Тіні забутих предків» в с. Верховина. Хто не бачив легендарну стрічку неперевершеного С. Параджанова «Тіні забутих предків», обов’язково подивіться, а потім приїжджайте в музей цього фільму і цього режисера, який розміщений у тій самій хатинці, де розгортались основні події стрічки. По відчуттям, це як раптом опинитись всередині кіно, стати учасником тих подій, відчути емоції головних героїв кожним міліметром шкіри…

Музей «Тіні забутих предків»

3. Центр реабілітації бурих ведмедів. Не лише людям іноді потрібна допомога, а сильним велетням карпатських лісів. Саме цим займаються працівники центру реабілітації бурих ведмедів, який знаходиться неподалік о. Синевир.

Центр реабілітації бурих ведмедів

В центр привозять ведмедів, які перебували в неволі і з якими жорстоко поводились їх «хазяї». Працівники центру допомагають бурим красеням повернутися до нормального життя, після чого відпускають на волю.

Зараз в центрі перебуває 14 ведмедів різного віку.

4. Музей лісосплаву. Так-так, такий теж існує в Україні. А розкажуть вам тут про те, як… раніше річкою ліс справляли. Дуже цікаво і захоплююче розкажуть настільки, що ви забудете про час. Життя і побут горян досить своєрідні і цікаві, вже трішки, на жаль, призабуті, оживуть в уяві, коли познайомитесь з речами вжитку, посудом і всяким начинням, виготовленим з дерева. А ще у вас буде можливість побачити, так би мовити, професійний інструмент бокорашів (людей, що займалися сплавом лісу).

Музей лісосплаву

До речі, майте на увазі, музей знаходиться не далеко від центру реабілітації бурих ведмедів.

5. Водоспад Бухтівець. Щоб побачити водоспад Бухтівець необхідно спуститися в прохолодну бухту стрімкою піщаною стежкою в с. Букове. Висота водоспаду 8 метрів і це ледь не єдиний водоспад в Україні, яким можна помилуватись і згори, і знизу з каньйону, а ще в ньому можна скупатися. Поруч є водоспад Крапельковий, набагато менший за свого брата, але теж гарний.

Водоспад Бухтівець

В ці та багато інших цікавих місць готова відвезти вас компанія «Час на мандри». Приєднуйтесь до веселої компанії мандрівників та пізнавайте Україну разом з нами!
© 2002-2019 Все о туризме - образовательный туристический портал     каталог туристических сайтов
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.