Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

Христина Парубій
Шувар Сихів-інфо. - 2012. - №67. - С.7

Голландія: подорож у країну тюльпанів

Як би це не звучало банально, але літо - пора відпочинку. Лише пригріє сонечко, як потрібно швиденько пакувати валізи і їхати за горизонт. Я вже багато писала про гори, моря, а сьогодні розкажу про країну, яка славиться тюльпанами, архітектурою та відпочинком.

Голландія: подорож у країну тюльпанів Голландія - назва значної частини Нідерландів. Дехто з місцевих жителів вважає Голландією всю країну. Тут у мешканців виникають розбіжності. Але сама собою Голландія є маленькою країною зі своїми вподобаннями та правилами життя.

Що ж, розкажу вам про цю дивовижну місцину. Є декілька речей, котрі сповна характеризують життєвий стиль голландців - це велосипеди, дамби, вітряні млини та квіткові поля. Саме велосипед стане для вас основним засобом пересування у Голландії. З його допомогою ви зможете оглянути цікаві місця цієї країни. Від столиці до околиць.

Як не дивно, вода визначає життя в Нідерландах, оскільки велика частина території країни знаходиться нижче рівня моря. Відвідавши країну, у вас буде можливість побачити різноманітні види тюльпанів, якими славляться Нідерланди. Не можна не визнати, що велика частина сільської місцевості Голландії виглядає саме так, як її малювали багато голландських живописців. Ось стада корівок вздовж каналів і старі вітряні млини. Тут дійсно можна знайти спокійний відпочинок.

На противагу спокою приходить шум і гам Амстердама. Тут завжди вирує життя. Столиця Голландії вважається одним із найбільш тусовочних міст у Європі. Особливістю столиці Нідерландів є свобода у всьому. Місцеві жителі вважають себе вільними та не мають обмежень. Як відомо, у цій місцевості легалізовані «трави для курців», тож сюди часто навідуються так звані drug tourists. Але не зважаючи на це, країна є спокійною та приязною до своїх відвідувачів.

Є декілька архітектурних та культурних будівель в Амстердамі, які варто відвідати. Найбільш популярним серед туристів вважається Державний музей (Rijksmuseum) та музей Вінсента ван Гога.

Перебуваючи в місті, не забудьте придбати сувеніри, які б нагадували вам про перебування у цій прекрасній країні. На вулицях міста можна купити вишукані діаманти, смачні сири, індонезійський батік, декоративну плитку та дерев'яні черевики.

Ще однією візитною карткою Нідерландів є Роттердам. Славиться місто найбільшим портом у Європі, тож його дехто так і називає - портове місто. Місто розташоване у провінції «Південна Голландія».

У Роттердамі можна класно відпочити. Тут вирує життя і протягом року місто занурюється в атмосферу фестивалів та розваг. Наприклад, влітку місто завжди наповнене людьми. В честь приходу теплої пори проходять тематичні фести. Для всіх любителів музики Роттердам представляє різноманітні музичні фестивалі. Будь-який стиль музики можна почути на вуличках міста. Наприклад, першого липня у Роттердамі відбуватиметься фестиваль, де свої таланти будуть показувати музиканти-початківці. Шостого липня місто буде наповнене джазом. Двадцять першого липня електронна музика заполонить серця всіх любителів електро. Наймасштабніша подія буде відбуватися двадцять восьмого липня - відомий літній карнавал. В серпні всіх відвідувачів місто потішить романтичною та класичною музикою.

У Роттердамі також вирує нічне життя - дуже багато клубів, ресторанів, кафе завжди переповнені вночі.

Роттердам також і шопінгове місто. Дуже багато магазинів відкриті для туристів, які звикли збагачувати свій гардероб поза межами нашої країни.

В аеропорту Schiphol знаходиться один із найбільших у світі безмитних торгових центрів - там ви зможете купити сир, цибулини тюльпана і шоколад. Постарайтеся дістатися до аеропорту заздалегідь, якщо ще хочете походити магазинами, оскільки процедури перевірки та посадки пасажирів займають досить багато часу.

Крім прекрасних міст, які зачаровують своєю архітектурою, варто звернути увагу ще на одну цікавинку Нідерландів - це багатство тюльпанів. Як відомо, країна славиться різноманітністю цих квітів, тут є парк «Койкен-хоф», який навесні зачаровує своєю красою. На 32 гектарах землі протягом 8 тижнів цвітуть тюльпани всіх кольорів веселки. 30 садівників вирощують їх з вересня до перших морозів. Крім мільйонів квітів у парку "Койкенхоф" представлений також найбільший скульптурний парк в Нідерландах.

Придбати декілька цибулин голландських тюльпанів можна на місцевому ринку Амстердама - Blotmenmark.

У Нідерландах також є морські пляжі, які добре пристосовані до серфінгу та плавання. Місцеві жителі подорожують своєю країною на водному транспорті або на велосипедах. У країні прокладено тисячі кілометрів велосипедних доріжок (більше, ніж в будь-якій іншій країні світу). Створено спеціальні маршрути природними заповідниках, з села в село.

Спеціально для туристів є декілька правил, яких потрібно дотримуватись, перебуваючи в Нідерландах:

- Зупиняючись у цій країні, навіть не думайте переправити поштою незаконні речовини. В кращому випадку, пакет на кордоні вилучать, а в гіршому - адресат може понести кримінальну відповідальність.
- Бажано не брати із собою камеру, подорожуючи кварталом червоних ліхтарів, апаратура може постраждати від місцевих жінок.
- Потрібно знати поштову адресу вашого готелю, так кур'єрам буде легше доставити куплений вами товар і таксистам швидше привезти вас у готель.
- Якщо ви вирішили орендувати велосипед, то обов'язково звертайте увагу на відмітки для велосипедистів.

Ось така ця квіткова країна. Сподіваюсь, що всі відвідувачі будуть задоволені перебуванням у Нідерландах. І ще одне: намагайтеся, при місцевих жителях, називати країну Нідерландами, а не Голландією, оскільки не всі задоволені такою двозначністю назви.
© 2002-2019 Все о туризме - образовательный туристический портал     каталог туристических сайтов
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.