Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Каталог Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

Відпочинок на морі: чому варто поїхати у Шарм-ель-Шейх

15.12.2018

Єгипетський курорт Шарм-ель-Шейх простягнувся вздовж берега моря на кілька десятків кілометрів. Найвідоміший район курорту у туристів – Наама Бей, так званий місцевий Вегас, через велику та різноманітну індустрію розваг. І все ж головний скарб, що приваблює на єгипетські берега тисячі мандрівників, звичайно, море.

Заповідник Рас-Мохаммед

Зграї різнокольорових риб, острови коралових рифів, які видно над поверхнею моря, мангрові дерева, які ростуть прямо у воді, – лише маленька частина того, що можна побачити в цьому національному заповіднику. Вважається, що Рас-Мохаммед – одне з наймальовничіших місць в усьому Єгипті. Причому красу тут можна знайти не тільки під водою (коралові ліси в цьому заповіднику дуже любив Жак Ів Кусто), але і на суші – взяти хоча б геологічні розломи, що утворилися в результаті землетрусів.

Рас-Мохаммед – одне з наймальовничіших місць в усьому Єгипті

Пляж Набк Бей

Бухта Набк Бей знаходиться приблизно в 10 кілометрах від аеропорту Шарм-ель-Шейх. Пляжі Набк Бея ваблять натовпи туристів своїми прекрасними і зручними пологими піщаними берегами, казковими коралами і рибами, що мешкають в морі. У бухті Набк Бей найбільш помітні часи припливів і відливів моря, а за часів відпливу море йде досить далеко.

у бухті Набк Бей найбільш помітні часи припливів і відливів моря

Наама Бей

Наама Бей – безвітряна бухта, з піщаними пляжами і розчищеним від коралів дном. Для любителів поплавати на глибині, вхід у море можливий по понтонах. На живих коралових рифах можна помилуватися рибками. Підводне життя бухти, звичайно ж, не настільки жваве через штучний пляж, проте все ж є, на що подивитися.

тут також можна помилуватися рибками

Бухта Рас Ум Ель Сід

Бухта з її чудовими кораловими рифами – одне з найпопулярніших місць для дайвінгу. Її назва означає в перекладі з арабської "материнський мис". Знаменитий дослідник Жак Ів Кусто включив ці місця до списку 10 найкращих в світі. Завдяки неймовірній красі підводного світу і величезній кількості підводних морських жителів море в районі бухти викликає великий інтерес для нирців.

море в районі бухти викликає великий інтерес для нирців

Риф Гордон

У 1981 році панамському суховантажу під назвою "Lovilla" дуже не пощастило: корабель потрапив на мілину (яка виявилася нічим іншим, як рифом Гордон). Кілька днів команда намагалася врятувати судно, але, як не мучилися моряки, зняти корабель з мілини так і не вдалося. Вже більше 30 років "Lovilla" просто стирчить над морем і є ласим шматком для аквалангістів. Сам риф Гордон величезний і є домом для десятків видів морських мешканців.

вже більше 30 років Lovilla просто стирчить над морем

Старий ринок

Старий ринок в Шарм-ель-Шейху, незважаючи на назву, вважається місцем відносно новим. Тут допізна працюють торгові центри і численні вуличні кафе, в яких відвідувачам пропонують вишукані страви арабської, японської та європейської кухні. Перебуваючи на старому ринку, можна придбати купу корисних і красивих речей. Крім фруктів, прянощів і арабських солодощів, базар рясніє котячими фігурками, папірусами, музичними інструментами і прикрасами.

на старому ринку можна придбати купу корисних і красивих речей

Міський пляж

Особливість пляжу Шарм-ель-Майя в тому, що це єдиний в Шарм-ель-Шейху піщаний пляж (не бухта), всі інші – коралові, по ним не можна ходити без спеціального взуття. Оскільки пляжі Шарм-ель-Шейха знаходяться в особливій природній зоні, тут заборонено очищати дно від коралів. Це рай для дайверів, але купатися на таких пляжах дуже важко і навіть небезпечно – корали починаються майже біля самого берега.

це рай для дайверів, але купатися тут дуже важко

Аквапарк "Альбатрос"

Дев'ять різнокаліберних басейнів і 44 гірки з назвами, від яких у людей, незвичних до екстриму, може застигнути в жилах кров: "вільне падіння", "камікадзе", "чорна діра" і "цунамі" тощо.

аквапарк

Ресторан "Hard Rock Cafe"

Представник всесвітньо відомої мережі кафе, в Наама Бей, одне з улюблених місць для молодіжного відпочинку. Всю ніч тут звучить музика, дискотека відкрита до самого ранку. Атмосферу рок-вечірки доповнює і відповідний антураж: предмети, які належали світовим зіркам, музичні інструменти. А фасад кафе прикрашає величезна гітара.

Атмосферу рок-вечірки тут доповнює відповідний антураж

Джерело: maximum.fm.
© 2002-2019 Все о туризме - образовательный туристический портал
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.