Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Каталог Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

Найцікавіші міста Європи

Для людей, яким подобається подорожувати, зараз настав хороший період - адже багато компаній під впливом фінансової кризи значно понизили ціни на міжнародні перельоти. Те, що раніше було недоступним, тепер може отримати майже кожен - проте летіти кудись, стрімголов, не варто, краще всього почитати нашу статтю про найцікавіші міста Європи, і вже потім планувати свою подорож. Власне, це не істина в останній інстанції, але в статті містяться матеріали, надані бувалими мандрівниками, тому прислухатися до цієї статті варто.

Отже, що ж нам рекомендують мандрівники-професіонали?

Цюріх, Швейцарія

Це практично ідеальне місце для тих, кому до душі поєднання атмосфери невеликого затишного міста і природи. Кількість населення в місті - всього біля 400 тисяч (376 тисяч за даними 2007 року), і на цих самих 400 тисяч жителів доводиться більше 2000 барів, ресторанів, кафе і інших місць громадського харчування.

З деяких точок міста відкривається просто-таки шикарний вид на Альпи, до яких всього 30 кілометрів, і у щасливого мандрівника є можливість помилуватися також Цюріхським озером.

До речі, в Цюріху найбільш низькі податки у всій країні, і немає податку на спадкоємство. Звичайно, для туриста це особливого значення не має, але раптом хтось захоче поселитися там назавжди?

Відень, Австрія

Відень - одночасно і культурний і політичний і економічний центр Австрії, не кажучи вже про те, що це столиця даної країни. У Відні прекрасна архітектура, привітні жителі, непогані готелі і взагалі розвинена туристична інфраструктура. У Відні можна здобути прекрасну освіту, яка вважається однією з кращих не тільки в Європі, але і у всьому світі.

Женева, Швейцарія

Близько 50 відсотків населення Женеви мають закордонний паспорт - все це тому, що в Женеві знаходяться штаб-квартири багатьох великих компаній, політичних організацій, центральні офіси банків. Загалом, якщо колись з'явиться всесвітній уряд, то столиця його буде в Женеві.

Дюссельдорф, Німеччина

Це німецьке місто має розвинену інфраструктуру і відмінну міжнародну транспортну систему. Місто є шоппінговим центром для всієї Німеччини, не кажучи вже про те, що тут дуже часто проводяться покази мод, з'являються нові напрями в мистецтві. У Дюсельдорфі знаходяться штаб-квартири деяких великих міжнародних і державних компаній, внаслідок чого місто просто багате.

Мюнхен, Німеччина

Населення Мюнхена - 1,3 мільйони людей, завдяки чому він входить в список 10 найбільших міст Європи. Він відомий не тільки своїм щорічним пивним фестивалем, але і тим, що тут знаходиться велика кількість відомих компаній, які є лідерами в таких сферах, як інформаційні технології, біотехнології, видавнича справа.

Правда, варто пам'ятати, що в Мюнхені досить погано з екологією - особливо це стосується повітря.

Франкфурт, Німеччина

Це місто є фінансовою столицею Німеччини, проте головною гідністю Франкфурту є його чудова архітектура, включаючи оперу і кафедральний собор. Тут кращі у світі лікарні, магазини, багата економіка. Правда, знову варто згадати перевантаженість доріг і забрудненість повітря.

Берн, Швейцарія

У Берні говорять переважно німецькою, так що варто взяти з собою німецького розмовника. Головна гідність міста - це те, що жити в Берні безпечно. Він займає друге місце у світі по цьому показнику, так що вночі можна ходити по його вулицях, не шарахаючись від кожної тіні.

Можливо, в місті і не вирує нічне життя, проте медична сфера - на висоті. Деякі люди залишалися тут назавжди саме тому, що жити тут безпечно, і головне - є гідний рівень медичного обслуговування.

Копенгаген, Данія

Жити тут досить дорого, але це справжній рай для гурманів - в Копенгагені 11 ресторанів, відмічених зіркою Michelin. Це дійсно показник, адже отримати рейтингову зірку Michelin дуже складно.

Копенгаген славиться своїми каналами, музеями і парками. Крім того, тут найбільш обширний вибір міжнародних навчальних закладів Європи. Правда, рейтинг міста декілька знижується тим, що в Копенгагені дуже багато мотоциклістів.

Брюссель, Бельгія

Адміністративний центр Євросоюзу є одним з найцікавіших місць в Європі. Тут є на що подивитися, куди піти. Якщо хочеться вчитися - в Брюсселі можна вибрати гідний навчальний заклад з широкого спектру. У Брюсселі дуже цікаво, але в той же час, тут досить забруднене повітря через розвинену транспортну систему (як наземну, так і повітряну).

За матеріалами сайту http://cikavo.com.
© 2002-2019 Все о туризме - образовательный туристический портал
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.