Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Каталог Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

Містичні місця України

11.11.2015

Багато куточків нашої країни століттями залишаються нерозгаданими, а їхня містичність заставить сотні мурашок пробігтись по Вашій шкірі. Відкрийте для себе Україну по-новому. Сайт ChangeUA підібрав для Вас ті локації, які не залишать Вас байдужими!

Гора Говерла. Не секрет, що українські Карпати місце таємниче і магічне. Не одне покоління гірських чаклунів, мольфарів, проводили на найвищій горі свої ритуали. Говерла також відома тим, що згубила не одне людське життя. Бувало й так, що людина пропадала, підкорюючи вершину, а коли поверталася через деякий час, навколишні помічали, що вона ставала іншою, дивною. У фільмі Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" колоритно описуються Карпати та всі містичні речі, які там відбуваються: і чаклунство, і загадкову природу, і заворожуючі звичаї місцевих жителів.

гора Говерла

Гора Тотоха – енергетичний центр України. Його порівнюють за силою енергії з Тибетом, Байкалом чи Алтаєм. Ця територія у Київській області – курган, де були виявлені багатошарові трипільські та скіфські поселення. Ходять чутки, що прогулянка Тотоховою горою очищує ауру і зцілює. Там є три активні точки, які утворюють трикутник, потрапивши до нього, людина починає відчувати себе краще.

гора Тотоха

Громове поле на Житомирщині. Неймовірну кількість блискавок притягує до себе галявина, розташована поблизу села Купище. Місцеві жителі розповідають, що частенько спостерігають, як появляються незрозумілі промені світла, які тянуться полосою від землі до неба. Під час негод на "Громовому полі" неодноразово гинули люди. А ось у ясні дні ті, хто займається магією, приїжджають зарядитись енегрією цієї землі.

Громове поле в селі Купище

Кам’яна Могила на Запоріжжі. 62 кам’яні печери, в яких археологи розкопали 160 кам’яних табличок з написами, датованими III століттям до нашої ери, знайшли у Кам’яній Могилі біля села Мирне Запорізької області. Дослідники говорять, що ці таблички були написані представниками арійських племен, які проживали у ті часи на півдні України, а потім мігрували в Іран та Індію. Це місце називають українським Стоунхеджем, воно володіє дуже потужною енергетикою.

Кам’яна Могила на Запоріжжі

Лиса Гора у Києві. Таємнича атмосфера язичництва та могутня краса природи. Ще з часів Київської Русі ця місцина була тісно пов’язана з чаклунством і зіллєварінням. Дерев’яний ідол Перуна та багатостолітні дерева уже тисячі років викликають численні запитання. За легендами трави, які там ростуть, відьми використовували для своїх заклинань. А у ніч з 30 квітня на 1 травня відбувався шабаш. Те, що Лиса Гора дійсно містичне місце неодноразово доводили археологічні знахідки. Коли на Русі ввели Християнство, сюди переселились язичники, тому в підземеллях було знайдено багато стародавніх книг, коштовностей та магічних знаків. Кажуть, що на Лисій Горі бродять душі, тому там було так багато незрозумілих смертей, а за часів Російської Імперії, солдатам, яких відправляли туди на Лісогірський форт, наказували не лякатись дивних звуків та створінь.

Лиса Гора

Озеро Вікно на Хмельниччині. Навіть у найлютіші морози вода у цьому озері не замерзає. Місцеві жителі перуть у цьому озері білизну, бо тоді воно надзвичайно м’яка і ніжна, виловлюють рибу, якої там рекордно багато, але не наважуються купатись. Вважається, нібито озеро – вікно у інший світ, від того і така назва, ще його називають "озеро-привид". Якщо Ви любите містику, тоді "Вікно" в с. Хропотова - саме для Вас.

озеро Вікно

Село Велика Копаня на Закарпатті. Велика Копаня – невеликий населений пункт, де зосереджена найбільша кількість двійнят в Україні. На менш як 4 тис. населення припадає близько 60-ти пар близнят. Місцеві жителі запевняють, що вся справа у чудодійній воді. Село навіть занесли до "Книги рекордів України". Пояснити аномальну активність такої народжуваності науковці ще не змогли. Тому якщо Ви мрієте мати двійню, про всякий випадок поїдьте на Закарпаття та випийте водиці із водойми Чоргів. Окрім того, вода є цілющою і допомагає вилікувати недуги.

село Велика Копаня

Церква св. Іллі в Суботові. Славиться будівля тим, що на її території нібито похований Богдан Хмельницький, із усіма своїми дорогоцінностями та грошима. Однак поки скарби гетьмана ще ніхто не знаходив. Хоча існує версія, що їх все ж знайшли та вивезли радянські солдати ще у 30-х роках. Скарби це не єдина загадка Суботова. За легендою місце – магічне і врятувало життя не одного козака, також надприродною силою володіє вода в криницях, яка дарує здоров’я та щастя.

церква св. Іллі в Суботові
© 2002-2019 Все о туризме - образовательный туристический портал
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.