Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Каталог Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

Сташко І.В.
Тези Міжнародної науково-практичної конференції
"Туристичний, готельний і ресторанний бізнес: інновації та тренди"
(м. Київ, 7 квітня 2016 р.) - К.: КНТЕУ, 2016. - 362 с. - С.189-190.

Тенденції розвитку ресторанного бізнесу у м. Вінниці

Вінниця - це чудове місто для розвитку та гарного відпочинку. Місто у своєму складі має потужні можливості для розвитку ресторанного бізнесу. Слід відмітити, що не дивлячись на кризу, яка є в Україні, люди все одно витрачають кошти на відпочинок з друзями, рідними та близькими людьми відпочивши чи в центрі міста Вінниці чи за межами міста для них немає значення де саме відпочивати, оскільки ресторанні заклади вже мають свою базу клієнтів, які є вже постійними клієнтами. Варто звернути увагу, що саме ресторанний бізнес є найбільш прибутковим, а в свою чергу потрібно і багато інвестувати, щоб бізнес був привабливим для клієнтів та конкурентоспроможним на ринку.

Найбільш відомі ресторанні заклади, які відвідують клієнти - це «Гостевія», готельно-ресторанний комплекс, який знаходиться поза містом, але в своєму складі має велику територію на якій розміщений весь комплекс послуг, який необхідний для гарного відпочинку - це сауна, басейн, готель, ресторан, зоопарк з тваринами, велика територія в лісі для прогулянок на конях, конференц-зали для бізнесу, альпін-парк, майданчики для дітей, фуршетні столи на будь-який смак (фруктові, канді-бар, пивний фуршет, кейтерінг та інші).

Гостевія

Ресторан «Гостевія» - це поєднання вишуканого смаку, професійного обслуговування, затишного дизайну. На першому поверсі кількість місць 120, на другому - 80 осіб, камінний зал - 40 осіб. «Гостевія» - це смак, задоволення, комфорт.

За рік ресторан святкує понад 160 весіль. Рекордна кількість весіль за 1 день - 33. У храмі, який знаходиться на території ресторанного комплексу імені святих «Віри, Надії, Любові ті їх матері Софії» відбулось вінчання в один день трьох поколінь: діти, батьки та їх батьки. Здається мабуть все уже є у цьому ресторанні, але що стосується дитячого ресторану варто обдумати та прийняти рішення, щоб були цікаві дитячі приміщення ресторанного вигляду для маленьких принців та принцес, оскільки в цьому напрямку не всі моменти враховані.

Розвиток індустрії дитячої кухні. Тенденції розвитку в ресторанному бізнесі, як відомо, з'являються у зв'язку з виникненням нових потреб у споживачів. На даний момент, люди не просто хочуть для своїх дітей усього найкращого, але і мають засоби на задоволення своїх бажань. Все частіше в ресторанах враховуються гастрономічні уподобання дітей та підлітків. При цьому дитяча кухня приваблива не тільки в смаковому відношенні, але і виключно корисна. Страви в цьому закладі на будь-який смак, але ціни розраховані на високий клас населення.

Не поступаються набагато у рейтингу у ресторанному бізнесі такі ресторани як «Шахерезада», мережа ресторанів «Мафія», «Тіфліс», «Аристократ», «Велюр», «Вагнес» та інші. Немає у м. Вінниці такого куточка куди б турист або мешканець не пішов відпочити і йому не сподобалось, а саме місто цікаве та приємне як для відпочинку так і для роботи в якому хочеться залишатись та розвиватись. Вінницькі ресторани швидко змінюють свої підходи до відкриття власного ресторану - враховуючи конкуренцію, вивчають та аналізують результати маркетингових досліджень. Також з'явилося більше професіоналів і серед обслуговуючого персоналу, наприклад шеф-кухарі, бармени, офіціанти, які закохані у своїй справі та які б хотіли б показати свій високий професіоналізм. Багато талановитих шеф - кухарів не сидять на одному місці, а змінюють місце роботи, щоб розвиватись та створювати нові цікаві ідеї для розвитку ресторанного бізнесу.

Велике значення під час вибору ресторану клієнти також звертають увагу на оформлення та подачу страв, якість обслуговування, форму офіціантів та наявність місця для паркування. Крім того важливу роль відіграє посуд у ресторанному господарстві, то перевага як і раніше віддається товару іноземних виробників. Основними вимогами, які висуваються стосовно кухонного посуду та кухарського інвентарю, залишаються якість, зручність та дизайн. Вибір посуду для зали визначаться в першу чергу рівнем закладу. Елітарні ресторани купують дорогий фарфор з відповідним дизайном. Для господарів закладів середнього цінового сегменту головним є поєднання ціни та якості. Таким чином, тенденції розвитку, з одного боку, повинні бути орієнтовані на повніше задоволення запитів споживачів, а з іншого -на отримання конкретного економічного ефекту.
© 2002-2019 Все о туризме - образовательный туристический портал
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.