Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Каталог Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

Винний туризм - розслаблюючий відпочинок без моря

У той час, коли пляжний сезон підходить до кінця і морські курорти втрачають свою актуальність, для туристів відкривають двері винороби. Основною метою таких турів є дегустація вина на його батьківщині, знайомство з технологією виробництва і віковими традиціями господарства. Також винний туризм пропонує знайомство з культурою регіону, традиціями вживання вина, кухнею і особисте знайомство з виноробами. Незважаючи на малу популярність винного туризму на території України, винороби Європи вже століття активно приймають у себе гостей.

винний туризм

Одним з центрів винного туризму є Італія. Щорічно тисячі туристів відвідують виноробні Італії. Тоскана - був першим італійським регіоном, що привертає винних туристів, згодом, цей вид туризму став популярний і в інших регіонах країни, де виготовляється домашнее вино. Зараз налічується 140 «винних доріг» Італії.

Castello di Volpaia

За даними інституту соціо-економічних досліджень Італії (CENSIS) вино і кухня стали другою, після архітектури, причиною, по якій туристи приїжджають до Італії. Все це побачити і спробувати можна, відвідавши виноробню Castello di Volpaia (Замок Вальпайа), виноробний центр Тоскани. Замок Вальпайа був побудований в XI столітті як укріплення на кордоні Флоренції і Сієни. До сьогоднішнього дня збереглася частина захисних стін і дві з шести веж. Старовинні будівлі і підземні ходи були дбайливо перетворені у винні підвали і оснащені за останнім словом техніки.

Castello di Volpaia

Перше, що бачить людина, яка ступила у володіння Castello di Volpaia, - це винний магазин, який знаходиться там, де раніше була основна башта замку. Для того щоб потрапити в дегустаційну кімнату, потрібно пройти через безліч вузьких коридорів і старовинних сходів. Саме тут вина Castello di Volpaia можна не тільки скуштувати, а й купити. Крім виробництва вина, господарство Castello di Volpaia займається ще й виробництвом меду, червоного і білого винного оцту, а також оливкової олії.

винний погріб

Щорічно більше 10000 чоловік відвідують льоху замку. Українським туристам пропонується розміщення в апартаментах, що знаходяться в селі поблизу замку, вартість розміщення від 86 € до 340 € за ніч. Також пропонуються безкоштовні екскурсії по льохах з дегустацією вин, офіційна вечеря з власниками виноробні. А для тих, кому буде не достатньо просто познайомитися з кухнею, в самій старовинній частині замку обладнана сучасна кухня. Там проводяться уроки кулінарії, уроки по поєднанню вина та їжі, італійського меню і правилам сервіровки.


Booking.com

© 2002-2018 Все о туризме - образовательный туристический портал
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.