Туристическая библиотека
  Главная Книги Статьи Методички Диссертации Отчеты ВТО Законы Поиск отелей Реклама Контакты
Теория туризма
История туризма
Философия туризма
Право и формальности в туризме
Рекреация и курортология
Виды туризма
Спортивный туризм и альпинизм
Агро- и экотуризм
Экскурсионное дело
Экономика туризма
Менеджмент в туризме
Управление качеством в туризме
Маркетинг в туризме
Инновации в туризме
Транспортное обеспечение в туризме
Государственное регулирование в туризме
Туристские кластеры
ИТ в туризме
Туризм в Украине
Карпаты, Западная Украина
Туризм в Крыму
Туризм в России
101 Отель - бронирование гостиниц
Туризм в Беларуси
Международный туризм
Туризм в Европе
Туризм в Азии
Туризм в Африке
Туризм в Америке
Туризм в Австралии
Краеведение, странове-
дение и география туризма
Музееведение
Замки, крепости, дворцы
Курортная недвижимость
Гостиничный сервис
Ресторанный бизнес
Анимация и организация досуга
Автостоп
Советы туристам
Туристское образование
Другие

Роман Кравченко

Інновації в готельному бізнесі

Залучити й утримати увагу відвідувача готелю - завдання не з легких. У цьому готельному бізнесу помогають цифрові вивіски.

Дисплеї різного розміру і типу монтуються всередину стін і меблів, декоруються в елементи інтер’єру або встановлюються у вигляді окремо розташованих інформаційних стендів і кіосків. Вони транслюють текстові та графічні об’яви, фотографії, слайди, відео ролики і природне живе відео з високою роздільною здатністю HD, що дозволяє створити привабливу рекламну кампанію усередині готелю.

Розмістивши мережу табло у всіх доступних місцях готелю, можна без допомоги консьєржа направити гостя в конференц-зал, ресторан готелю, басейн. Або використовувати для цього консьєрж-сервіс.

За допомогою Digital Signage можна показувати схеми міста, карти маршрутів до місцевих пам’яток, а також важливі контактні дані різних служб міста.

На сьогоднішній день аудіовізуальні вивіски можуть працювати в єдиному комплексі з різними системами управління готелем. Одним натисканням на кнопку можна передавати інформацію в будь-яке приміщення готелю, де встановлений об’єкт Digital Signage: конференц-зал, лобі бар, ліфт, SPA.

Управляти дисплеями з усім контентом можна просто через веб-браузер на комп’ютері або планшеті.

Можливість регулярно і швидко оновлювати контент – одна з найважливіших вимог у напруженому готельному середовищі. За допомогою систем управління Digital Signage готельні мережі можуть користуватися потужним інструментом публікації та контролем доступу користувачів. У такому випадку персонал готелю отримує можливість легко публікувати шаблони і контент згідно індивідуальним правам доступу.

Дисплей з контентом можна запланувати на місяці вперед або змінити за потребою. Інтернет-стрічки оновлюються автоматично: розклад прибуття і вильоту літаків, прогноз погоди, міжнародні новини, курс валют.

Digital Signage - це новий канал комунікації з потенційним клієнтом.

Цифрові екрани в готелях використовують для реклами, онлайн-продажів внутрішніх послуг, планування заходів в конференц-залах, для інформування гостей і делегатів про місце і час проведення конференцій.

Серед головних переваг Digital Signage - охоплення аудиторії і безпосередня можливість впливати на споживачів певним контентом в бажаному місці в потрібний час.

Ось кілька прикладів.

Готель «Дель Коронадо», Коронадо, Каліфорнія. У травні 2013 року в готелі «Дель Коронадо» були встановлені шість подвійних сенсорних екранів-навігаторів, щоб допомогти відвідувачам орієнтуватися на місцевості і в приміщенні на додачу 38 цифровим вказівникам, розташованим біля конференц-залів. Табло надають інформацію про нерухомість в мережі курортів Сан-Дієго, готельних зручностях, місцевих визначних пам’ятках, акціях в режимі онлайн, показують 3D карту; з їх допомогою можна також відправити емейл. Крім того, у кожному номері є екран з підключенням до внутрішнього готельного телебачення, яке транслює однакову інформацію. Змішування багатої історії готелю преміум класу з сучасними цифровими технологіями призначене для зручності і створення унікальних вражень відвідувачам.

Готель «Дель Коронадо»

Результати: історія мережі Digital Signage в готелі «Дель Коронадо» починається з квітня 2012 року. І з тих пір зарекомендувала себе, як ефективна система ретрансляції інформації про нерухомість та послуги в динамічному візуальному форматі.

Курорт в змозі відслідковувати використання конкретних QR-кодів, результатів спеціальних пропозицій, розміщених в налагоджуваному тікері та інших частинах екрану, і кількість карт, завантажених на смартфони користувачів.

Дані показують, що дуже великий відсоток гостей використовує не тільки екрани-навігатори, але й електронною поштою відправляють карти в свої телефони. Це покращує загальне враження гостя готелю, і говорить про успіх установки.

Мережа готелів Van der Valk, Нідерланди. Van Der Valk Hotels - це мережа готелів і ресторанів в Нідерландах, Німеччині, Бельгії, Іспанії, США, Франції та на Карибах. Цифрова система вивісок в Van Der Valk Hotels допомагає усунути величезну витрату паперу і підтримувати зелене середовище.

Мережа готелів Van der Valk

Завжди зацікавлена в нових технологіях і кращих способах обслуговування, готельна мережа занепокоїлася своїм впливом на навколишнє середовище. Вони використовували величезну кількість друкованої продукції: бланки, бюлетені, анкети … Оскільки зміни даних готелю - щоденний процес, готелю потрібний простий, ефективний і екологічний спосіб обміну інформацією з гостями. Система Digital Signage виявилася варіантом, що найбільше відповідала вимогам.

Результати: завдяки використанню цифрових вивісок, готель створив відточений, сучасний образ. Нова система відображення інформації досить проста і зрозуміла персоналу готелю, щоб підтримувати і оновлювати її самостійно без необхідності використання дорогих контрактів на обслуговування та утримання. Застаріла інформація миттєво замінюється новою без шкоди навколишньому середовищу. За допомогою нової системи, персонал витрачає набагато менше часу, координуючи розклад конференц-залів та готельні події. Цифрові дисплеї були встановлені в декількох готелях з планами розширення в інших готелях в майбутньому.

Готель «Прем’єр Палац», Київ, Україна. Всі готелі мають певну ауру і настрій, а в «Прем’єр Палас» традиції гостинності поєднуються з сучасними рішеннями. У квітні 2012 року в «Прем’єр Палас» встановили три цифрових лайтбокси і шість екранів у ліфтах, а через рік впровадили систему «Віртуальний консьєрж-сервіс». Щодня на дисплеях оновлюють інформацію про погоду, курс валют, акції в ресторанах і барах, а також транслюють іміджеву відеорекламу.

Готель «Прем’єр Палац»

«Багато людей користуються різними електронними приладами. І вони звертають на це увагу. А залучаючи їх увагу, ми отримуємо більше відвідувачів, насамперед, у наших ресторанах, тому що це продукт, який продається найшвидше», - Олексій Метельський, голова відділу продажів і маркетингу готелю «Прем’єр Палас».

Як бачимо, технології Digital Signage працюють у стабільному, передбачуваному режимі, не завантажують непотрібними турботами обслуговуючий персонал, завдяки чому постояльці та гості готелів отримують висококласний сервіс.

Джерело: http://digitalsignage.ua/2014/02/innovation-in-hotel-business-2/.
© 2002-2019 Все о туризме - образовательный туристический портал     каталог туристических сайтов
На страницах сайта публикуются научные статьи, методические пособия, программы учебных дисциплин направления "Туризм".
Все материалы публикуются с научно-исследовательской и образовательной целью. Права на публикации принадлежат их авторам.